شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
 

اخبار

حضور بسیجیان و نیروهای یگان حفاظت بنادر و دریانوردی بندرلنگه در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان بندرلنگه

حضور بسیجیان و نیروهای یگان حفاظت بنادر و دریانوردی بندرلنگه در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان بندرلنگه
به مناسبت 5 آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین، بسیجیان و نیروهای یگان حفاظت بنادر و دریانوردی بندرلنگه در تجمع باشکوهی همگام با بسیجیان ولایتمدار شهرستان بندرلنگه در سالن خلیج فارس این شهرستان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی، "قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه بسیج  را به عنوان یادگار ارزشمند بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) دانست و افزود: تشکیل بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف خداوندی و از برکات انقلاب اسلامی بود که فلسفه و آثار شگفت‌انگیز وجودی آن در صحنه‌ حوادث گوناگون پس از پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه مقطع حساس هشت سال دفاع مقدس تفسیر و هویدا شد.

عسکری نسب گفت: بسیجی نماد عزت، اقتدار، مسئولیت پذیری و باورمندی به اصول و مبانی انقلاب شکوهمند اسلامی و تجلی عشق و دلدادگی به آرمانهای اعتقادی و ملی است .

وی همچنین ضمن بیان این مطلب که بنادر به لحاظ نقش مستقیم در لجستیک کشور در صف مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند، تأکید کرد: ‌۹۰ درصد واردات و صادرات کشور از طریق بنادر انجام می شود، بنابراین این گلوگاه های مهم باید نقش حیاتی خود را حتی در شرایط بحرانی به درستی انجام دهند.

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه تصریح کرد: ماموریت های بسیج که به تعبیر امام راحل(ره) شجره طیبه و درخت تناوری است، در همه زمان ها مبتنی بر عقل و آگاهی و تلاش برای حفظ هنجارهای جامعه اسلامی و کمک و اطمینان دادن به فرایند ایجاد آبادانی و توسعه در کشور است و یقینا این ماموریت هرگز پایان نمی یابد. چرا که جنایتکاران، مستکبرین و دشمنان بشریت به انحاء و شیوه های مختلف درصدد پیاده سازی اهداف شوم خود در قالب برنامه های متنوع در اقصی نقاط دنیا هستند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: امروز که سی و نه سال از تشکیل نهاد بسیج مستضعفین در ایران می گذرد، دشمنان قسم خورده انقلاب که از مسیر تهدید، نظامیگری و حمله به مرزها طرفی نبسته اند، با تغییر شگردها و طراحی دسیسه های جدید در تلاش است تا ارکان های جامعه ما را تضعیف نمایند.

عسکری نسب گفت: حضور شوم دشمنان طی سالیان اخیر در قالب ایجاد مانع بر سر راه توسعه اقتصادی کشور، به هم ریختن بنیان خانواده ها و شبیخون فرهنگی نمود یافته است که با تمسک از فرهنگ بسیجی در عرصه های مدیریتی کشور می توان بر تمامی این چالش ها فائق آمد.

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن بیان این مطلب که بسیج طی بیش از سی و نه سال فعالیت خود نشان داده است که همیشه پیرو رهبر و مقتدای خود بوده است، اضافه کرد: این نهاد فراگیر امروز برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و رفع دغدغه های معظم له مأموریت خود را بر شکوفایی اقتصادی و فرهنگی با بهره گیری از مدیریت جهادی گذاشته است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در شروع هفته بسیج بر خود لازم می دانم از تلاش های عزیزان بسیجی در همه عرصه ها از جمله عرصه اقتصادی در استان هرمزگان و در مجتمع بندری اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه که مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است، با اقدام و عمل بسیجی خود زمینه های رشد و بالندگی و خودباوری فرزندان ایران اسلامی را فراهم آورده اند، تشکر و قدردانی نمایم.

عسکری نسب افزود: در هفته بسیج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن بسیج ، عزت و پایمردی همه بسیجیان مخلص را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و فرمانده معظم کل قوا از خداوند بزرگ مسألت داشته و از ایزدمنان می خواهیم که ما را در صف بسیجیان سرافراز قرار داده و از اخلاص ، معرفت و یقین آنان جرعه ای برما بنوشاند و به همه ما منش، تفکر و سیره ی بسیجی عطا فرماید.

حضور بسیجیان و نیروهای یگان حفاظت بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان بندرلنگه

بسیج5

بسیج2

بسیج1

بسیج

۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۲,۰۰۵