چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

پیام قدردانی مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه از خادمان سفرهای دریایی نوروز 98

پیام قدردانی مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه از خادمان سفرهای دریایی نوروز 98
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با صدور پیامی از تلاش های شبانه روزی دست اندرکاران و خادمان سفرهای دریایی نوروز 98 که سفرهایی ایمن و بدون حادثه دریایی در بنادر مسافری غرب استان هرمزگان را به انجام رساندند، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی، در متن کامل پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران گرامی و ارجمند

سلام علیکم

سال 1398 هجری شمسی که توسط مقام معظم رهبری بنام سال " رونق تولید " نامگذاری شده است را به همه همکاران تبریک گفته و برای همگان آرزوی سلامتی، عزت و موفقیت در همه امور زندگی دارم.

همچنین لازم می دانم از یکایک اعضای کمیته حمل و نقل سفرهای دریایی و مدیر کل ساعی و پرتلاش  بنادر و دریانوردی استان هرمزگان جناب کاپیتان عفیفی پور  و کلیه معاونین ایشان و مدیران بنادر تابعه و همچنین مدیران شهرستان بندرلنگه از جمله فرماندار و مدیران ارگان های همکار در سیزدهمین طرح تسهیل سفرهای نوروزی سال 1398 که با وحدت و همدلی زمینه ارائه خدمات کمی و کیفی مطلوبی فراهم نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

در این ایام، همچون گذشته تاکیدات، رهنمودها و حمایت های جناب مهندس راستاد معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان و پیگیری مجدانه دکترحق شناس عضو محترم هیاٌت عامل و  معاون امور دریایی سازمان که موجب توفیق خدمت شدند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و نقش بسزای ایشان را در این فرایند مهم، ارج می نهیم و امیدوارم سال نو، سال کامیابی و پیشرفت پرشتاب طرح های توسعه ای سازمان بنادر و دریانوردی در سایه تدابیر دولت تدبیر و امید باشد.

بر خود فرض آن دیدم به مصداق حدیث "من لم یشکر الخالق" این مساعی ارزشمند را شاکر بوده و از زحمات یکایک افرادی که با حضور خود در زیباترین ایام سال و بهار طبیعت در بنادر لنگه،چارک و آفتاب خدمتگذار هموطنان عزیزمان بودند ،صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.

توفیق روز افزون شما در پیشبرد اهداف عالی ایران اسلامی را از رب جلیل مسالت داشته و تداوم خدمتگزاری به حوزه دریایی و بندری و مردم شریف ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) آرزومندیم.

با سپاس و درود فراوان

فروردین یک هزار و سیصد و نود و هشت شمسی

قاسم عسکری نسب

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲
تعداد بازدید : ۱۷۳