یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

اخبار

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه؛

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، به معنای انسجام و وحدت امت اسلامی است

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، به معنای انسجام و وحدت امت اسلامی است
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با ارسال پیامی حمایت از مردم مظلوم فلسطین را بیانگر همبستگی، بیداری و هوشیاری میان مسلمانان جهان برشمرد.

به گزارش روابط عمومی در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است :

باید با حضوری گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس به همگان نشان دهیم که پشتیبان مردم مظلوم و ستمدیده بوده و در برابر ظلم و ستم‌هایی که صورت می‌گیرد سکوت نخواهیم کرد.

روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است که بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می‌خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل آزادی‌خواهان جهان و مسلمانان نقاط مختلف گیتی، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم نموده و با غریو الله اکبر ضرورت وحدت و بهم پیوستن صفوف مسلمین را مقابل دشمنان اسلام فریاد می‌کنند.

مسلمانان جهان در روز قدس یک صدا علیه جنایات رژیم غاصب اسرائیل فریاد خواهند زد و به مردم فلسطین خواهند گفت که آنان در مسیر مقاومت تنها نیستند.

حضور با بصیرت و گسترده در راهپیمایی روز قدس سبب خواهد شد تا جامعه جهانی بداند که جهان اسلام یک دل و هم صدا در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه گام بر می دارد.

جامعه دریایی و بندری بندرلنگه و غرب هرمزگان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و با تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله ‌امام خامنه‌ای (مدظله العالی) حضوری پرشور و حماسی در مراسم راهپیمایی روز قدس خواهد داشت و از تمامی اقشار مردم ایران اسلامی به ویژه ساحل نشینان و مردمان ولایتمدار و بیدار غرب هرمزگان که پاسبانان راستین خلیج فارس هستند، دعوت می کند تا همچون گذشته با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی روز قدس، امسال نیز حماسه ای دیگر بیافرینند.

۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲
تعداد بازدید : ۹۵