یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

اخبار

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه؛

حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ، پشتوانه ای برای ایستادگی فلسطین

حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ، پشتوانه ای برای ایستادگی فلسطین
کارکنان مومن و روزه دار اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و جامعه دریایی غرب هرمزگان به همراه ساحل نشینان ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه همگام با خیل عظیم ملت آزاده ایران اسلامی و مردم آزاده جهان با شرکت در راهپیمایی روز قدس به پیام امام راحل لبیک گفته و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند؛ چرا که روز قدس، فقط روز فلسطین نیست! روز قدس روز اسلام و حیات دوباره اسلام است.

به گزارش روابط عمومی، معاونین و جمعی از پرسنل اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و جامعه دریایی غرب هرمزگان با حضور گسترده در نماز جمعه و راهپیمایی دشمن شکن و عزت‌ آفرین روز جهانی قدس که از مسجد جامع بندرلنگه به سوی دفتر امام جمعه محترم شهرستان بندرلنگه برگزار شد، همچون سالیان گذشته با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

با وجود دمای بیش از 40 درجه سانتی گراد و رطوبت بیش از ۵۰ درصد در بندرلنگه، کارکنان مومن و روزه دار اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و جامعه دریایی غرب هرمزگان به همراه ساحل نشینان ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه  در راهپیمایی روز جهانی قدس در جمعه دهم خرداد 1398، بر وفاداری از آرمان های فلسطین تا آزادی کامل سرزمین های اشغالی تأکید کردند.

گفتنی است، فرا رسیدن روز جهانی قدس که یادگاری ارزشمند از رهبر کبیر انقلاب در پاسداشت آرمان فلسطین، مقاومت و تقویت روحیه جهاد و پایداری است، بار دیگر دلهای مسلمانان جهان را متوجه قدس شریف به عنوان نماد ایستادگی در برابر صهیونیسم جهانی به سرکردگی آمریکا می کند.

۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۲۱
تعداد بازدید : ۷۹