پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
 

اخبار

بومی شدن دو پست مهم در اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان

بومی شدن دو پست مهم در اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و مسئول امور مالی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه معارفه شدند.
به گزارش روابط عمومی، "محمود صابری" معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن تقدیر از زحمات معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و مسئول امور مالی، از معاون و مسئول جدید این واحدها خواست با بهره مندی از همه ظرفیتهای انسانی، سخت افرازی و نرم افزاری در جهت ارتقاء بیشتر این بندر و اهداف سازمان بنادر و دریانوردی گام بردارند. 
"قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: این گونه تغییر و تحولات از اقتضائات کار مدیریتی است و امیدواریم با زیرساخت های خوبی که در طی این مدت ایجاد شده است، شاهد رشد و پیشرفت های بیشتری در بنادر غرب هرمزگان باشیم.
عسکری نسب هدف از جابجایی ها و بومی سازی را خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم و استفاده از افکار نو برای حل چالش ها و رسیدن به جایگاه بالاتر دانست و اظهار امیدواری نمود با تیم خوب و بسیار قوی که در بنادر غرب هرمزگان فعالیت دارند شاهد تحول و ارتقاء بیشتر در تمامی زمینه ها، سرمایه گذاری و پیشرفت باشیم.
وی افزود: از منافع نیروهای بومی این است که به محیط کارشان آشنایی کامل دارند، دلسوز مردم هستند و از توانایی‌ هایشان، نفوذ کلام و نفوذ قدرتشان در جهت منافع عموم استفاده می‌کنند.
این مقام مسئول تصریح کرد:مسئولان بومی به دلیل آگاهی و دلسوزی که به منطقه خود دارند باعث پیشرفت آن منطقه شده و همچنین با توجه به دو شاخصه تخصص و تعهد برای یک پست مدیریتی و جمع شدن هر دو در یک فرد بومی، این شخص برتمامی افراد ارجحیت خواهد داشت.
در پایان احکام معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و مسئول امور مالی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه به ترتیب به آقایان حسین آسن و عبداله حمیرانی ابلاغ شد.
۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۶:۲۲
تعداد بازدید : ۲۱۵