دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
 

اخبار

خادمین حرم حضرت امام رضا (ع)، اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه را امام رضایی کردند

خادمین حرم حضرت امام رضا (ع)، اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه را  امام رضایی کردند
همزمان با دهه کرامت، کاروان زیرسایه خورشید با همراه داشتن پرچم منور بارگاه ملکوتی حرم مطهر امام رضا (ع) با ورود به اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه فضای معنوی این بندر را آکنده از شمیم معطر حرم هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، همزمان با دهه کرامت خدام حرم مطهر امام رضا علیه السلام، حامل پرچم متبرک آستان قدس رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید مهمان اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه شدند.

"قاسم عسکری نسب"مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه در این مراسم ضمن خیرمقدم به خدام رضوی و اعضای کاروان زیر سایه خورشید، گفت: حضور خدام همراه با پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در شهرها و روستاها، سبب ارتقای فرهنگی و معنوی در جامعه بالاخص در بین نسل جوان شده است.

عسکری نسب افزود: حضور خادمان رضوی همراه با پرچم متبرک حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) موجب رشد و کمال جامعه می‌شود و افرادی که از مسیر ولایت و صراط مستقیم جدا شده اند به راه درست هدایت خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه حضور خادمان آستان قدس رضوی افتخار و سعادت بزرگی برای اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و مردم این شهرستان است اظهار داشت: استقبال باشکوه پرسنل این بندر و مردم این شهرستان از سفیران معنویت نشان از ولایتمداری و پایبندی به ولایت است.

حجهَ الاسلام چاووشی مسئول امور فرهنگی اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه هم با بیان اینکه خادمان آستان قدس رضوی حامل نور، معرفت و برکت هستند، گفت: حضور خادمان امام مهربانی‌ها عطر وجود گل محمدی را در جامعه گسترانده و فضای جامعه را معطر می‌کند.

وی افزود: پرچم مطهر حرم رضوی حال و هوای صحن وسرای بارگاه ملکوتی امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را در ذهن و دل مردم تداعی می کند و آرامش دهنده و شفابخش دلهای مومنان است.

حجهَ الاسلام چاووشی استقبال بی نظیر پرسنل اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و مردم این شهرستان از خادمان حرم رضوی و پرچم امام رضا(ع) را نشان از ابراز محبت مردم به اهل بیت(ع) دانست و افزود: پرسنل این بندر و مردمان مؤمن و ولایتمدار شهرستان بندرلنگه، شور و علاقه قلبی خود را نسبت به آقا امام رضا(ع) نشان دادند که امیدوارم مورد لطف و عنایت خورشید هشتم قرار بگیرد.

در ادامه کاروان خادمین حرم حضرت امام رضا (ع) با گرداندن پرچم سبز گنبد طلای هشتمین خورشید آسمان معرفت، پرسنل اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه را به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها بردند و ارادتمندان اهل بیت(ع) بوسه‌های عشق و وفاداری و ارادت به خاندان عصمت و طهارت بر این پرچم سبز زده و به آن‌ امام (ع) سلام کردند.

۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۶
تعداد بازدید : ۲۸۸