جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 

اخبار

دیدار مدیرعامل سازمان بنادر با مدیران ارشد بندر نینگبو چین؛ چهارمین بندر برتر دنیا/ پیشنهاد عقد تفاهم‌نامه خواهرخواندگی بین بندر شهیدرجایی و بندر نینگبو/ اعلام آمادگی کامل بنادر ایران برای جذب سرمایه گذار خارجی

دیدار مدیرعامل سازمان بنادر با مدیران ارشد چهارمین بندر برتر دنیا
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار با مدیران ارشد بندر نینگبو؛ چهارمین بندر برتر دنیا، به توانمندی ها و ظرفیت های بنادر کشورمان اشاره و اعلام کرد: بنادر ایران از آمادگی کامل برای جذب سرمایه گذار خارجی برخوردارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، این دیدار در راستای عملکرد بسیار مناسب بندر نینگبو در سال جاری و سال گذشته انجام شد و البته بندر مذکور سومین بندر برتر چین و چهارمین بندر برتر جهان است.
در جریان این دیدار مدیران ارشد بندر نینگبو؛ گزارش کاملی از توانمندی‌ها، عملکرد، سیستم مدیریت الکترونیک عملیات و ساختار مدیریتی این بندر ارائه کردند.
همچنین محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشکر از استقبال خوب مجموعه بندر نینگبو، عملکرد و پتانسیل های این بندر را تحسین کرد و از علاقمندی سازمان بنادر و دریانوردی کشورمان نسبت به عقد تفاهم‌نامه خواهرخواندگی بین بندر شهیدرجایی و بندر نینگبو خبر داد.
راستاد؛ همچنین به توانمندی‌ها و ظرفیت های بنادر کشور اشاره و اعلام کرد که بنادر ایران از آمادگی کامل برای جذب سرمایه گذاری خارجی برخوردارند.
گفتنی است بندر نینگبو چین دارای شش ترمینال اصلی است که مجموع عملکرد این ترمینال‌ها، بندر نینگبو را به این جایگاه در بین بنادر چین و بنادر جهان رسانده است.
۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : ۸۸۱