چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
 

اخبار

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه؛

بهبود فضای سرویس دهی و ارتقاء کیفیت خدمات در پایانه مسافری دریایی بندر لنگه ضرورت دارد

بهبود فضای سرویس دهی و ارتقاء کیفیت خدمات در پایانه مسافری دریایی بندر لنگه ضرورت دارد
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه بر لزوم بهبود فضای سرویس دهی دریایی، بالا بردن سطح امکانات و ارتقاء کیفیت خدمات جهت رفاه حال مسافران دریایی در پایانه مسافری دریایی بندر لنگه تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، "قاسم عسکری نسب" در  بازدید از پایانه مسافری شرکت والفجر در بندر لنگه بر لزوم بهبود فضای سرویس دهی دریایی، بالا بردن سطح امکانات و ارتقاء کیفیت خدمات جهت رفاه حال مسافران دریایی در در این پایانه مسافری تاکید نمود و گفت: ساماندهی این پایانه باید به نحو مطلوبی انجام شود تا در سایه همدلی و تسریح خدمات رسانی ارگانهای دخیل در امر خدمات رسانی مسافری  روز به روز، کیفیت خدمات رسانی به مسافران و گردشگران افزایش یابد.

عسکری نسب ضمن بیان این مطلب که پایانه مذکور اولین مکانی است که مسافران پس از ورود به این شهر ساحلی از آن تردد می کنند و لازم است با ایجاد محیط مناسب و مساعد، خدمات دهی شایسته ای به مردم صورت گیرد تصریح کرد: بطور یقین ارتقاء کیفیت ارائه خدمات، تسریع در خدمات رسانی و رفاه مسافران هدف اصلی بندرلنگه و بنادر مسافری غرب هرمزگان است.

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن تأکید بر لزوم ارائه خدمات بی منت و مناسب به مسافرانی که برای سفر به کشور امارات متحده عربی، پایانه مسافری بندر لنگه را بر می گزینند، اولویت های مورد انتظار خود را برشمرد.

وی در همین رابطه افزود: به طور یقین، تسریع و ارتقاء کیفیت ارائه خدمات و توجه به ایمنی و امنیت یک پایانه مسافری، اولویت هایی است که باید به طور مستمر در دستور کار دست اندرکاران قرار گیرد و تمام تلاش ها بر رفع نواقص و مشکلات موجود معطوف شود.

عسکری نسب اظهار داشت: اولویت اول ما در اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه برخورد مناسب با مسافران دریایی و ارباب رجوع است و ما خود را خادم این مردم می‌دانیم و با تمام توان برای رشد اقتصادی منطقه غرب هرمزگان تلاش خواهیم نمود.

گفتنی است، بندرلنگه به عنوان هسته مرکزی بنادر غرب هرمزگان با پوشش بر هفت بندر تجاری و مسافری از انتهای محدوده شهرستان بندرخمیر تا ابتدای حوزه استحفاظی استان بوشهر و پشتیبانی بر نیمی از جزایر کشور، همچنین در برگیری ۵۷۵ کیلومتر نوار ساحلی از نقاط مهم مدیریت بر سواحل کشور و بهترین پایانه لجستیکی برای جزایر کیش، ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک، لاوان، سیری و هندورابی بوده و دارای کوتاهترین فاصله نسبت به بنادر جنوبی با کشور امارات متحده عربی است که هم اکنون یکی از بنادر اصلی ترابری دریایی بار و مسافر به این کشور می باشد.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : ۲۹۰