سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
 

اخبار

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت هفتم مهر؛ روز ایمنی و آتش نشانی

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی
محمد راستاد ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با صدور پیامی به مناسبت هفتم مهر روز ایمنی و آتش نشانی، این روز را به تمام آتش نشانان کشور و کارکنان آتش نشانی و خدمات ایمنی بنادر تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، متن پیام بدین شرح است: هفتم مهرماه، روز ایمنی و آتش نشانی، یادآور حماسه جاودان آتش نشانان پالایشگاه نفت آبادان در آغازین روزهای جنگ تحمیلی است. این روز، بهانه ای است تا به بزرگداشت انسان هایی بپردازیم که جان برکف در راه حفظ جان و تأمین آسایش و ایمنی تلاش می کنند. مردانی ایثارگر با روحی بزرگ، قلبی بخشنده و عزمی سترگ که سوگند یاد نموده اند تا آخرین نفس، از جان و مال انسان ها و میهن خویش حفاظت و حراست نمایند. حماسه سازانی که "آتش نشان" بودن، نه شغل آن ها، که عشق آنان است.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ دریایی و بندری کشور، این روز را به عموم آتش نشانان، بویژه آتش نشانان بنادر که بخش مهمی از وظیفه سنگین تأمین ایمنی در بنادر را بر عهده دارند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان برای یکایک این عزیزان و خانواده های محترم آنان، سلامتی، شادکامی و موفقیت آرزو دارم.

۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۸
تعداد بازدید : ۸۹۹