جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 

اخبار

تقدیر از نیروهای ایمنی و آتش نشانی به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی در بنادر و دریانوردی بندرلنگه

تقدیر از نیروهای ایمنی و آتش نشانی به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی در بنادر و دریانوردی بندرلنگه
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه روز یکشنبه ۷ مهر ماه به همراه معاونین و جمعی از پرسنل با حضور در جمع صمیمی آتش نشانان بنادر و دریانوردی بندرلنگه، از زحمات و تلاش های شبانه روزی این عزیزان قدردانی کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه،"قاسم عسکری نسب" هدف از برگزاری این مراسم را ارج نهادن به جایگاه آتش نشانان به عنوان اسوه های ایثار و فداکاری عنوان کرد و گفت: تعیین یک روز به عنوان روز ملی آتش نشانی و ایمنی فرصت مناسبی برای قدردانی از تلاش ها و زحمات آتش نشانان فداکار کشور است و برای یکایک آنان آرزوی تندرستی و توفیق در راستای پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار را دارم.

عسکری نسب ضمن گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی و همچنین بزرگداشت مقام آتش نشان، به اهمیت جایگاه آتش نشانی و ایمنی در بنادر پرداخت و بر لزوم ارتقاء سطح ایمنی بندر تأکید نمود و افزود: با افزایش چشمگیر سرمایه گذاری های انجام شده توسط بخش خصوصی در بنادر کشور، وظایف آتش نشانان در راستای حفاظت از کالاهای مشتریان و جلوگیری از وقوع آتش سوزی در انبارها و تأسیسات بندری دو چندان شده است و این امر بستگی به آموزش مستمر کارکنان شاغل در این بخش و کسب آمادگی لازم برای جلوگیری و یا اطفاء حریق دارد.

وی با بیان اهمیت به روز رسانی اطلاعات و افزایش مهارت آتش نشانان تصریح کرد : با توجه به رشد روز افزون صنعت باید مسأله ایمنی نیز متناسب با آن ارتقاء پیدا کند.

گفتنی است، در پایان با اهداء لوح سپاس از تلاش‌ها و زحمات آتش نشانان اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه قدردانی به عمل آمد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲
تعداد بازدید : ۳۷۲