جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
 

اخبار

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه:

نیروی انتظامی امین مردم و ضامن امنیت اجتماعی پایدار است

نیروی انتظامی امین مردم و ضامن امنیت اجتماعی پایدار است
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه طی پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای پاسداشت خدمات و زحمات ارزشمند کلیه ی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی شجاع و غیور کشورمان است که در این مسیر خطیر هزاران شهید و جانباز هدیه کرده و از هیچ رشادت و ایثاری فروگذاری نکرده اند.

اقتدار، تعامل و اعتماد مردم مهم ترین نقطه قوت نیروی انتظامی در کشور است و تا زمانی که وحدت و انسجام بین آحاد مردم و مسئولین نظام وجود دارد یقیناً در این برهه از جنگ اقتصادی، دشمن سیلی سخت تر از همیشه از ملت ما خواهند خورد.

زحمات شبانه روزی و شجاعانه و خستگی ناپذیر عزیزان ما در مجموعه فرماندهی انتظامی بندرلنگه باعث دلگرمی و انبساط خاطر آحاد مردم شریف این شهرستان گردیده و تعامل عمیقی که بین پلیس و مردم برقرار شده است نوید بخش جامعه ای منضبط و متعالی خواهد شد.

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حفظ نظم، امنیت داخلی و برقراری فضای آرام جامعه نقش اساسی و کلیدی بر عهده دارد و همیشه ثابت کرده است که بعنوان یار و یاور در کنار مردم بوده و از هرگونه خدمتِ صادقانه کوتاهی نکرده است.

اینجانب  ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، قدر دانی خود را از تلاشهای ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه فرماندهان، مسئولان و تمامی  کارکنان ناجا به ویژه فرمانده محترم انتظامی استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه که باتدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال توانسته اند با تعهد، علاقه و پشتکار، جایگاه امنیت را در جمهوری اسلامی ایران ارتقاء دهند تقدیر وتشکر می نمایم.

امید است در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج)  و منویات رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی  و برقراری نظم، امنیت و آرامش مردم ولایتمدار و شهید پرور جمهوری اسلامی ایران موفق و پیروز باشید.

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴
تعداد بازدید : ۲۸۴