دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
 

اخبار

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به همراه معاونین این اداره با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، "قاسم عسکری نسب" در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت گفت: هفته نیروی انتظامی یادآور بزرگمردان ونام آورانی است که اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته اند و در این میان جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست .

عسکری نسب با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظان امنیت کشور و ضامن آسایش و امنیت جامعه هستند، بیان داشت: همبستگی و انسجام ملی و عمومی و آرامش گسترده ای در جامعه حاکم گردیده که موجب جلب اعتماد مردم و این اعتماد در کاهش ارتکاب جرایم در جامعه موثر بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن ابراز قدردانی از تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه فرماندهان، مسئولان وتمامی  کارکنان ناجا به ویژه فرمانده محترم انتظامی شهرستان بندرلنگه، به زمینه های همکاری و تعاملات فی مابین و همکاری های دو سویه اشاره کرد که می تواند در آینده بر روند ارائه خدمات بهتر به مردم با رعایت الزامات قانونی تاثیرگذار باشد.

در ادامه سرهنگ "عزیز الله باسالاری" فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه ضمن قدردانی از حضور مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه و معاونین این اداره، با تبریک هفته ناجا به عموم مردم، طی سخنانی اظهار کرد: هفته ناجا در اصل هفته مردم و هفته امنیت و آرامش کلیه اقشار جامعه است .

سرهنگ باسالاری همچنین از تعامل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه با اداره بنادرو دریانوردی در خصوص تأمین امنیت اقتصادی و مبارزه با قاچاق کالا سخن گفت و افزود: فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه همکار همیشگی اداره بنادر و دریانوردی در حفظ امنیت اقتصادی و مبارزه با قاچاق کالا است و امیدواریم با راه اندازی پلیس گمرک و تعامل این دو نهاد شاهد شکوفایی هر چه بیشتر نظم و امنیت عمومی و ارتقاء احساس امنیت و آرامش در حوزه بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان باشیم.

گفتنی است، در پایان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با اهدای هدایایی از زحمات فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرلنگه تجلیل به عمل آمد.

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۱۹۸