پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه طی پیامی فرا رسیدن هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه دریادلان و زحمتکشان فعال در صنعت حمل و نقل دریایی کشور و ساحل نشینان استان هرمزگان تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا

همگی به ریسمان الهی چنگ زنید و پراکنده نشوید.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۰۳)

هفته ی وحدت، خنثی کننده ی توطئه های دشمنان درمسیر تفرقه افکنی است که در آن میثاق ها تحکیم می شود، پیمان ها استوار می گردد، خون ها در هم می جوشد، دست ها و بازوها درکنار هم قرار می گیرد، چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند، قشرها همه باهمند و امت بیش از پیش یکپارچه و منسجم تر هستند.

خدای بلند مرتبه را شاکریم که ملت فهیم کشور عزیزمان ایران که جلوه ی باشکوه وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام و ادیان الهی می باشند، به مدد اندیشه ی بلند و همت والای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و به وضوح مشهود است همگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند.

بی‌شک پیامبر رحمت در سیره و سلوک، اخلاق و معنویت را در جامعه اسلامی اعتلا بخشید و وحدت و همدلی را بین مسلمین، چراغ هدایت و کشتی نجات قرار داد. وحدت و برادری را پیامبر اکرم(ص) در مقام عمل معنا بخشید. پیامبری که در سراسر عمر پر برکتشان نوید دهنده برادری و دوستی در جامعه نو پا اسلامی بودند.

بی گمان هفته وحدت ، تجلی اتحاد و همبستگی مسلمانان در اقصی نقاط کره خاکی است خصوصا در مقطع حساس کنونی که خطر حرکت های نفاق زا ، بیش از هر زمان دیگری وحدت امت واحده اسلامی را تهدید می کند ، این فرصت وحدت بخش، میتواند باعث تقویت ، اتحاد مسلمانان و همچنین معرفی چهره واقعی دین اسلام به عنوان دینی مبتنی بر رحمت و مهربانی و تعقل و منطق باشد.

در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون، هرگاه که نیروی وحدت، همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت قدرت بی انتهای پروردگار متعال نیز پشتیبان آن شد و همیشه شاهد موفقیت کشور در تمام عرصه ها و عبور موفق از مشکلات بوده ایم.

اینجانب، فرارسیدن هفته وحدت، اخوت و برادری و تجدید پیمان با اسلام و آرمان های نظام اسلامی را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم متدین و فهیم استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه و جامعه بزرگ دریایی و بندری تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : ۸۹۰