پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

بمناسبت روز حمل و نقل و رانندگان صورت گرفت؛

تقدیر از رانندگان واحد نقلیه اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه

تقدیر از رانندگان واحد نقلیه اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه
بمناسبت روز حمل و نقل و رانندگان و به منظور قدردانی از زحمات و تلاش های بی دریغ همکاران واحد نقلیه در نشستی صمیمی با حضور مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه و معاونین این بندر از رانندگان این حوزه با اهدا هدایایی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه:"قاسم عسکری نسب"مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن تبریک روز حمل و نقل و رانندگان گفت: ۲۶ آذر ماه به روز حمل و نقل و رانندگان آراسته شده است و یاد آور تعلق خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد.

عسکری نسب افزود: در جهان امروز، بخش حمل و نقل از جمله بخش‏های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تأثیر قراردادن فرایند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‏شود.

وی تصریح کرد: نقش و همچنین اهمیت حمل و نقل بر هیچ فردی پوشیده نیست و همگان بر این موضوع آگاه هستند که حمل و نقل یکی از مهم ترین اجزای اقتصاد محسوب می شود که به دلیل داشتن نقش زیربنایی تاثیر فراوانی برفرآیند رشد اقتصادی هرکشوری دارد.

این مقام مسئول در پایان گفت: بی‌شک ارمغان برنامه‌ریزی و اهتمام در نوسازی و بازسازی  صنعت حمل و نقل، توسعه و رونق تولید خواهد بود که از تأکیدات مقام معظم رهبری در شعار سال جاری است و اینجانب فرا رسیدن روز حمل و نقل را به کلیه زحمت کشان این حوزه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده توفیق روز افزون همگان را در جهت پویایی هرچه بیشتر صنعت بزرگ حمل و نقل و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند سبحان خواستارم.

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۸۴۲