پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

پیام تسلیت مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه طی پیامی شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام و سرباز ولایت و یاور امت، سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

" مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا "

شهادت پاداش بزرگ خداوند به مجاهدان مخلص و صادقی است که هنرمندانه عشق به ذات اقدس الهی در اجرای فرمان او در سخت‌ترین میدان‌های جهاد و مبارزه با دشمنان خدا و انسانیت را تا پای جان به اثبات رساندند.

بی تردید شهادت سردار سلیمانی آغاز حرکتی است که مبارزه و مقابله با آمریکا در همه زمینه های نظامی، سیاسی، بین المللی را بسیار افزونتر از قبل می کند و انقلاب اسلامی را یک گام به جلوتر می برد.

خباثت و حماقت نیروهای تروریست آمریکایی در ترور سردار سلیمانی، این شهید قهرمان و سردار مبارزه با تروریسم و افراط گرایی، بدون تردید درخت مقاومت در منطقه و جهان را تنومندتر خواهد کرد.

اینجانب، شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، اسوه ایمان و اخلاص و شجاعت و ولایتمداری، حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرماندهان و همرزمان آن شهید والامقام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دوستداران انقلاب اسلامی در جای جای جهان و جامعه دریایی و بندری و همه ملت ایران تبریک و تسلیت می گویم.

۱۳ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۱۰
تعداد بازدید : ۱,۴۷۰