سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نهمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:

کاشت 41 اصله نهال در بنادر و دریانوردی بندرلنگه

کاشت 41 اصله نهال در بنادر و دریانوردی بندرلنگه
طی مراسمی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نهمین روز از دهه مبارک فجر، 41 اصله نهال با حضور مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به همراه اعضاء شورای اداری بندر در محوطه اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه کاشته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه،"قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با اشاره به توجه این بندر به مقوله محیط‌زیست، بر ضرورت فرهنگ‌سازی در راستای توسعه فضای سبز و مشارکت در مسئولیت اجتماعی تأکید کرد.

عسکری نسب کاشت 41 اصله نهال در بنادر و دریانوردی بندرلنگه را یادآور دلاوری‌ها و ازجان‌گذشتگی تمامی عزیزانی دانست که با نثار خون خود در این 41 سال به بارور شدن هرچه بیشتر درخت تنومند انقلاب اسلامی یاری رساندند.

وی افزود: منابع طبیعی بستر حیات همگان است، لذا رسالت و وظیفه همه، حفظ، توسعه و نگهداری از این موهبت الهی می‌باشد و امروزه برای سلامت جامعه و نشاط مردم و ادامه حیات جامعه نیازمند محیط‌زیست سالم هستیم که بخش بزرگی از این مسئله به درختکاری و حفظ مراتع و جنگل‌ها بستگی دارد.

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با اشاره به سنت حسنه درختکاری در جامعه اضافه کرد: باید کاشت درخت به صورت یک فرهنگ در سطح جامعه نهادینه شود و همه مردم و مسئولان برای ترویج آن همت کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: دهه فجر سرآغاز  پیروزی بزرگ ملت سرافراز ایران بر استکبار جهانی و پرتوافشانی اسلام ناب محمدی(ص) در این کشور است، از این رو این ایام مبارک و خجسته باید به بهترین شیوه ممکن و در قالب های مختلف تبیین و گرامی داشته شود.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۲
تعداد بازدید : ۵۳۸