سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت:

دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان

دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان
به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهمین روز از دهه مبارک فجر، مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه و اعضای شورای اداری این بندر به همراه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرلنگه با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان بندرلنگه از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، "قاسم عسکری نسب"مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا، خون شهیدان والا مقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی می باشد که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت(س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

عسکری نسب افزود: هرچه درراه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که درراه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

وی تصریح کرد: خانواده های شهدا و جانبازان در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام خمینی (ره) و دستاوردهای خون شهدا در کشور مهمترین نقش را ایفا می کنند.

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه افزود: امروز ما هرچه داریم از خون شهدا است و اگر دشمنان انقلاب توان مقابله با عظمت ایران اسلامی را ندارند به برکت خون شهدای عزیز است .

عسکری نسب هدف از این دیدار را تجدید میثاق با شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، دلجویی از خانواده شهدا و اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا عنوان کرد و گفت: آرامش اکنون ما، مدیون فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است و لذا ارج نهادن به مقام شهدا و توجه به خانواده های آنها از وظایف سنگینی است که بر عهده تمام مسئولین می باشد.

گفتنی است در پایان این دیدار صمیمی و  به نشانه تقدیر از صبوری  همسر بزرگوار جانباز شهید "محمد پهلوانی" ، لوح سپاس و هدایایی تقدیم ایشان گردید.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۷
تعداد بازدید : ۸۷۹