سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

حضور جامعه دریایی غرب هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

حضور جامعه دریایی غرب هرمزگان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
مدیر بنادر غرب هرمزگان به همراه کارکنان این اداره همگام با ساحل نشینان غیور خلیج فارس و مردم شریف شهرستان بندرلنگه، با حضور پرشور خود در راهپیمایی وحدت آفرین۲۲ بهمن ، حماسه ای دیگر آفریدند و بار دیگر با آرمان های امام و شهدا بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی ، صبح امروز مدیر بنادر غرب هرمزگان به همراه کارکنان این بندر و مردم و مسئولین شهرستان بندرلنگه هم ‌زمان با سراسر کشور، در راهپیمایی وحدت آفرین چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حضور یافتند و ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی بانگ وحدت آفرین الله اکبر سر دادند.

"قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن تقدیر از مشارکت کارکنان اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه در خلق حماسه ۲۲ بهمن اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال همزمان با اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است و نشاط و حضور حکیمانه اقشار مختلف مردم هرمزگان از جمله  کارکنان اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و سایر فعالان این بخش در صفوف راهپیمایی این روز تاریخی، تجدید میثاق عملی مردم با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهیدان بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادآور 41 سال پایداری و رشادت زنان و مردان استواری است که برای ماندگاری و عزت سرزمین‌شان در یورش تند باد کینه‌ها و دسیسه‌های بی‌امان همه سرمایه‌های مادی و معنوی‌شان را به قربانگاه عشق برده‌اند و افتخاراتی جاودانه آفریده‌اند.

گفتنی است، پرسنل بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان در ادامه  این مراسم با سر دادن شعار الله اکبر، بندهای قطعنامه این مراسم  را تأیید کرده و  بر وفاداری و همراهی خود در همه ی مراحل تحقق آرمان ها و اهداف انقلاب و نظام اسلامی تأکید نمودند.

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۵۸۹