شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
 

اخبار

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه؛

میلاد امام علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت است

میلاد امام علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت است
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر را به عموم مردم به ویژه جامعه دریایی و بندری تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

سیزدهم رجب، روز تجلی ایمان و اوج عشق و معرفت است؛ چراکه مولود کعبه با زهد و تقوا، ژرف‌اندیشی و ساده‌زیستی و رشادت‌ بی‌نظیر خود در عرصه‌های عبودیت و انسانیت، تاریخ بشریت را متحول و مزین به سیره خویش ساخت.

بدون شک امام علی (ع) بعنوان پرچمدار راستی و درستی و یار همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)، در گسترش معنویت و ارزش های الهی دین مبین اسلام، نقشی بزرگی ایفاء نموده و همچون نور درخشانی بر تارک این دنیا در حال نورافشانی می باشد.

حضرت  علی(ع) با تربیت و تعلیم نیکوترین فرزندان در مکتب آزادگی و انسانیت  نیز برای پدران جهان برترین نمونه و الگو است؛ از این رو، فرخنده زاد روز یگانه مولود کعبه، شایسته‌ترین روز برای بزرگداشت مقام پدر و پاسداشت زحمات آنان است؛ پدرانی که در عرصه تولید و بهره وری تلاش می نمایند تا فرزندانی به شایستگی پرورش یابند و آینده روشن این مرز و بوم را بسازند.

اینجانب فرارسیدن این روز بزرگ را که مذین به بزرگداشت روز پدر و روز مرد می باشد خدمت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، همه مسلمان جهان و ملت شریف ایران، جامعه دریایی و بندری عزیز و انقلابی و خصوصاً همکاران گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۱,۵۵۱