یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
 

اخبار

با توجه به شیوع کرونا ویروس در کشور و کاهش آمار اهداکنندگان خون صورت گرفت؛

حضور پرشور مدیریت و پرسنل بنادر و دریانوردی بندرلنگه در سازمان انتقال خون شهرستان بندرلنگه

حضور پرشور مدیریت و پرسنل بنادر و دریانوردی بندرلنگه در سازمان انتقال خون شهرستان بندرلنگه
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به همراه معاونین و کارکنان این بندر در جهت اشاعه فرهنگ ایثار و نوع دوستی و با توجه به شیوع کرونا ویروس و کمبود خون و ذخایر خونی، خون خود را به بیماران نیازمند به خون و فرآورده‌های خونی اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه،"قاسم عسکری نسب"مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با اشاره به این موضوع که کرونا با اهدای خون منتقل نمی‌شود گفت: در حال حاضر به دلیل شرایط موجود و شیوع کرونا ویروس، میزان مراجعه اهدا کنندگان برای اهدای خون کاهش یافته است و اهدا کنندگان باید توجه داشته باشند که نیاز به خون همیشگی است و در این شرایط تمام اقدامات برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا در مراکز اهدای خون رعایت شده است و اهدا کنندگان با اطمینان خاطر برای اهدای خون مراجعه کنند.

عسکری نسب افزود: مردم و بخصوص اهدا کنندگان خون توجه داشته باشند که اهدای خون یک کار ضروری و همیشگی است و مصرف کنندگان خون شامل بیماران تالاسمی، هموفیلی و سرطانی در همه شرایط نیاز به خون و فراورده های خون دارند و نباید این نیاز آن‌ها که برایشان حیاتی است فراموش شود.

وی تصریح کرد: امید است همانطور که مردم همیشه در صحنه ایران در زمان های حساس به فریاد هموطنان می رسند، اکنون هم در چنین شرایط حساسی نیازمندی بیماران به خون و فرآورده های خونی را فراموش نکنند.

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۱,۳۳۳