شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
 

اخبار

پیام نوروزی مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه

پیام نوروزی مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با صدور پیامی فرا رسیدن عید نوروز 99 را به عموم مردم به ویژه جامعه دریایی و بندری تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره بنادر  دریانوردی بندرلنگه، در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
نـوروز، زمانی که طبیعت رفته رفته جـامه خزان گرفته را از تن به در می آورد و به سـمت بهار می رود، بهانه را به دست انسان می دهد تا پس از گذراندن یک سال، بتواند رنگ جدیدی به خود بگیرد و نوروز هدیه ای الهی است برای کسانی که به دنبال رشد معنوی خود هستند و باور این موضوع که باید همیشه بهار بود و بهاری ماند، چرا که فلسفه آفرینش است.
سال 1398 با همت و پیگیری مسئولان و همچنین همکاری و تلاش بیدریغ مردم عزیزمان در جهت تحقق اهداف بلند کشور اسلامیان به سرانجام رسید، باشد که سال 1399 را نیز با یاد خدا و یاد و خاطره شهدای والامقام کشور بویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و مدافعان خط مقدم جبهه سلامت کشورآغاز  کنیم و با محبت به یکدیگر، برادری و عطوفت اسلامی را نثار هم کنیم تا بتوانیم با همت والا و در کنار یکدیگر ایرانی آباد و سرفراز داشته باشیم.
امید است در سال نو و با توسل به دعایی که بر سر سفره هفت سین می خوانیم از خداوند متعال درخواست کنیم در حال و وضعیت روحی و نفسانی مان، تحول و دگرگونی ایجاد کند و ما نیز در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری برای ابادانی کشورمان همت بگماریم.
اینجانب، با آرزوی تعالی حیات برای مدافعان خط مقدم جبهه سلامت کشور و شفاء و عافیت برای هموطنان عزیزی که در بستر بیماری هستند و مردم سرافراز ایران و مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی و نیز بخش غیردولتی و فعالان عرصه بندری و دریایی کشور، همکاران خدوم و پر تلاش بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان، سالی پر از شادی، آرامش و پیروزی را خواستارم.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۰۶
تعداد بازدید : ۱,۳۹۷