یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
 

اخبار

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص)

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص)
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه طی پیامی فرا رسیدن مبعث رسول اکرم (ص) را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه تمام فعالین در صنعت حمل و نقل دریایی کشور و ساحل نشینان استان هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

بیست و هفتم رجب سالروز برانگیخته شدن پیامبر عظیم الشأن اسلام، گل سرسبد بوستان هستى، فخر کائنات، آخرین پیام آور الهی و پیغمبر عظیم‌الشان اسلام حضرت محمد(ص) و در حقیقت بعثت روز برکت و رهایی انسان از ظلمت، سرگردانی و جهل و لحظه ظهور آزادی انسان است.

بعثت روز تکوین آیه‏‌های رسالت است، روز تجلّی رحمت الهی، عید آغاز رسالت ختم نبوت، ظهور ارزش‌ها در صحنه حیات بشریت و سلام بر پیامبر رحمت، سفیر هدایت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) که بعثتش آغاز و جلوه‌های زیبا از حکومت صالحان و بشارت مظلومان و حق‌پرستان شد.

روزی که خداوند یکتا نعمت بعثت را بر آخرین فرستاده خویش، گنجينه اسرار الهی ارزانی داشت و آن را وسیله‌ای برای هدایت انسان از ظلمات و تاریکی به سوی نور قرار داد. در موسم زیبای بعثت و آغاز بارش آیات رحمانی با بیان زیبای «اقرا باسم ربک» زمین مرکز ثقل آفرینش شد و محمد(ص) بزرگترین معجزه عالم هستی و مقدمه‌ای برای سعادت بشری گردید.

امروز جمهوری اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام با انقلابی که با هدایت و سکان دارای رهبری تربیت یافته در مکتب پیامبر(ص) ، به وقوع پیوست و متولد شد ، در جهت حفظ و ارتقاء ارزش های با دشمنان انسانیت و همه ستمگران جهان مبارزه می کند و رهبر معظم انقلاب به عنوان نائب بر حق امام عصر (عج) پرچمدار ترویج آموزه های بعثت و آشنایی بشریت با این مبانی الهی است.

اینجانب، مبعث رسول اکرم (ص)، این روز مبارک و آکنده از مهر و صفا را به محضر حضرت بقیه الله اعظم صاحب عصر و زمان حضرت مهدی (عج)، مقام معظم رهبری و جامعه دریایی و بندری و همه ملت ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۹:۱۴
تعداد بازدید : ۲,۲۰۹