چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه با حضور مسئول حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه و اعضای شورای معاونین این بندر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، "قاسم عسکری نسب" مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن تقدیر از زحمات دادخدا بناوندی مسئول حراست اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه ، از مسئول جدید این واحد خواست با بهره مندی از همه ظرفیتهای انسانی، سخت افرازی و نرم افزاری در جهت ارتقاء بیشتر این بندر و اهداف سازمان بنادر و دریانوردی گام بردارد.

عسکری نسب هدف از جابجایی ها را خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم و استفاده از افکار نو برای حل چالش ها و رسیدن به جایگاه بالاتر دانست و اظهار امیدواری نمود با تیم خوب و بسیار قوی که در بنادر غرب هرمزگان فعالیت دارند شاهد تحول و ارتقاء و پیشرفت در تمامی زمینه ها باشیم.

در ادامه مسئول حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تشریح گزارش عملکرد مثبت واحد حراست در طول مدت خدمت در بنادر و دریانوردی بندرلنگه، از مدیریت و کارکنان بنادر غرب هرمزگان که در طول این مدت با واحد حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان کمال همکاری را داشته اند تشکر و قدردانی نمود.

در پایان ، از زحمات دادخدا بناوندی با اهدای لوح یادبود از طرف مدیریت و پرسنل بنادر غرب هرمزگان تقدیر و حکم انتصاب "سعید قاسمی" مسئول جدید حراست اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه از سوی مدیر کل حراست سازمان بنادر و دریانوردی نیز قرائت شد.

۲ تیر ۱۳۹۹ ۲۱:۵۹
تعداد بازدید : ۴۰۰