چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

به مناسبت هفته قوه قضایه صورت گرفت:

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرلنگه

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرلنگه
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه به مناسبت هفته قوه قضایه با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرلنگه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردى بندرلنگه،"قاسم عسکری نسب" در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایش اظهارداشت: قوه قضائیه که همواره بعنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایفای نقش می کند، نقشی بی‌بدیل در پاسداری از ارزشها، کرامت انسانی، تأمین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه داشته که این مهم علاوه بر استحکام پایه نظام اسلامی، مایه قوام و دوام جامعه قلمداد می شود.

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه افزود: بی‌تردید شهادت آیت‌الله بهشتی که در کسوت نخستین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران به لقاءالله پیوست نیز نماد ماندگار از عدالت‌گستری است و مزین بودن هفته گرامیداشت قوه قضائیه به‌نام و شهادت آن بزرگ‌مرد همچون چراغی فراروی دستگاه قضایی می‌درخشد.

وی تصریح کرد: بی‌شک بخش اعظمی از امنیت پایدار و برقراری نظم و تأمین آسایش و آرامش در جامعه مرهون کوشش و همت مسئولان قضایی و بخش‌های مختلف دستگاه قضا است که به‌صورت جدی به  مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی، قانون‌شکنی‌ها و جرائم مختلف بر خواسته و از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

این مقام مسئول گفت: این ایام فرصت مغتنمی ست برای یاد کردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به‌ویژه تجلیل از مقام شامخ مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایر شهدای این عرصه، تا به‌نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود.

وی در پایان افزود: اینجانب ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایش، از جنابعالی قضات و سایر کارکنان قوه قضائیه برای حضور مستمر در صحنه و پیگیری‌های مجدانه در جهت تحقق رویکرد جدید دستگاه قضا به منظور برپایی نمایی از عدالت حضرت علی (ع) که نویدبخش آسایش و آرامش برای ملت شریف ایران و هشداری جدی برای مجرمان و متخلفان است، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال دوام توفیق خدمت و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم".

۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸
تعداد بازدید : ۳۵۴