پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

تقدیر از مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه در زمینه همکاری تنگاتنگ با ناجا در جبهه امنیت اقتصادی

تقدیر از مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه در زمینه همکاری تنگاتنگ با ناجا در جبهه امنیت اقتصادی
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با صدور تقدیر نامه ای از مشارکت و همکاری مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه در بحث تأمین امنیت اقتصادی و مبارزه با قاچاق کالا و همکاری بي دریغ در جبهه امنیت اقتصادی با ناجا قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در متن لوح تقدیر "قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه که به امضای سرتیپ دوم "غلامرضا جعفری" فرمانده انتظامی استان هرمزگان رسیده، چنین آمده است:

برخود لازم می دانم به منظور مشارکت در تامین نظم و امنیت و همکاری بی دریغ جنابعالی با این فرماندهی تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم در ظل توجهات امام عصر(عج) در ظل توجهات ولی امر مسلمین و مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای(مد ظله العالی) در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

قاسم عسکری نسب با اشاره به اهمیت همکاری و تعامل میان بنادر و دریانوردی و نیروی انتظامی، گفت: اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه همکار همیشگی نیروی انتظامی در تأمین امنیت اقتصادی و مبارزه با قاچاق کالا است.

وی با اشاره به تعامل نزدیک نیروی انتظامی و اداره بنادر بندرلنگه، تصریح کرد: امیدواریم با تعامل این دو نهاد شاهد شکوفایی هر چه بیشتر نظم و امنیت عمومی و ارتقای احساس امنیت و آرامش در حوزه بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان باشیم.

۲۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۸:۳۲
تعداد بازدید : ۳۴۸