پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

به مناسبت اعیاد قربان و غدیر صورت گرفت؛

دیدار و گفت و گوی مدیرعامل سازمان بنادر با خانواده‌های شهدای این سازمان به صورت ویدئو کنفرانس/ حفظ و تقویت روحیه ایثار و شهادت؛ ضامن موفقیت جمهوری اسلامی

دیدار و گفت و گوی مدیرعامل سازمان بنادر  با خانواده‌های شهدای این سازمان به صورت ویدئو کنفرانس/ حفظ و تقویت روحیه ایثار و شهادت؛ ضامن موفقیت جمهوری اسلامی
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، پیش از ظهر امروز، به صورت ویدئو کنفرانس با تعدادی از خانواده‌های شهدای این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد به مناسبت اعیاد قربان و غدیر خم با خانواده شهید عبدالحمید خلیلی نژاد و  خانواده شهید علی محمد امیری از شهدای سازمان بنادر در جنگ 8 ساله تحمیلی دیدار و گفت و گو کرد.
بر اساس این گزارش، در این گفت و گوی صمیمانه که سرپرست امور ایثارگران سازمان بنادر نیز حضور داشت، راستاد با ابراز خرسندی از دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و ضرورت انجام این گونه احوال پرسی ها حتی در شرایط اپیدمی کرونا به صورت ویدئو کنفرانس، گفت: در شرایطی که استکبار جهانی محدویت ها و تحریم های ظالمانه را بر علیه کشور و به ویژه حمل و نقل دریایی کشور تشدید کرده است، حفظ و تقویت روحیه ایثار و شهادت ضامن موفقیت جمهوری اسلامی در این مصاف نابرابر است. 
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به 90 شهید این سازمان در جنگ تحمیلی، خاطرنشان کرد: این سازمان با شروع تهاجم دشمن، در خط مقدم جنگ و نقطه صفر مرزی، شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم نظام و انقلاب  اسلامی کرده است. 
راستاد با گرامی خواندن یاد و خاطره شهیدان عبدالحمید خلیلی نژاد و علی محمد امیری، آنها را الگو و نمونه ای از دریانوردان راستین و وطن دوست برشمرد.
در این دیدار همچنین مسائل و مشکلات این خانواده ها مطرح شد که مدیرعامل سازمان بنادر ضمن رسیدگی عاجل به مسائل رفاهی خانواده شهدا، دستور داد مشکلات بیمه ای و نیازمندی های مالی آنها به سرعت مورد پیگیری قرار گیرد.
 
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۷
تعداد بازدید : ۷۸۷