جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان بندرلنگه

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با فرماندار شهرستان بندرلنگه
مدیریت بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به همراه معاونین این اداره با فرماندار شهرستان بندرلنگه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، در این دیدار "احمد شیبانی"فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن ابراز رضایت از عملکرد مجموعه بنادر و دریانوردی بندرلنگه این اداره را یکی از ادارات پیشرو و موفق در سطح شهرستان عنوان کردند.

شیبانی با بیان اینکه اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه محور اصلی توسعه شهرستان بندرلنگه می باشد گفت: غرب هرمزگان با وجود پتانسیل  بالقوه نوار ساحلی طولانی و مسیرهای متنوع دریایی و نزدیکی با بنادر کشورهای حوزه خلیج فارس، از پتانسیل های بالایی در زمینه فعالیت های تجاری  و مسافری برخوردار است.

وی رشد و توسعه بندر را در جهت رشد اقتصادی شهر ضروری دانست و گفت: وظیفه دولت‌، حرکت به سمت محرومیت زدایی از چهره این شهرستان می‌باشد.

در ادامه " قاسم عسکری نسب " مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان ضمن ارائه عملکرد این بندر و افتتاح چندین پروژه در سال جاری و همچنین با اشاره به  ابعاد مختلف اهمیت و تاثیرگذاری صنعت حمل و نقل دریایی در بندرلنگه، به تشریح برنامه ها و طرح های توسعه ای پیش رو و اقداماتی که برای ایجاد فضای مناسب برای افزایش مشارکت مردم شهرستان، تجار و صاحبان کالا در رونق بخشی به این بندر انجام خواهد شد پرداخت و افزود: با تمام توان برای محقق‌شدن توسعه بندر و رشد اقتصادی منطقه غرب هرمزگان تلاش خواهیم نمود.

۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶
تعداد بازدید : ۱۰۸