جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

دراجرای پروژه های هوشمندسازی بنادر و تقویت خدمات آنلاین پایدار؛

سرویس های جدید نرم افزاری سازمان بنادر با ساختار و رویکرد جدید عملیاتی شد

سرویس های جدید نرم افزاری سازمان بنادر با ساختار و رویکرد جدید عملیاتی شد
سازمان بنادر و دریانوردی در اطلاعیه ای اعلام کرد: سرویس‌های نرم افزاری این سازمان، با ساختار و معماری جدید و با رویکردی کاملا نوین، راه اندازی و عملیاتی شد و در اختیار کلیه کاربران، مشتریان و ذی نفعان قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی و‌ بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی، در این اطلاعیه چنین آمده است: در پی شکست اقدامات کور دشمنان برای اخلال در روند تخلیه و بارگیری و صادرات و واردات کالا در بنادر کشور، با تلاش‌های شبانه روزی پرسنل زحمتکش این سازمان، سامانه درگاه واحد خدمات الکترونیک سازمان بنادر و دریانوردی در دسترس عموم قرار گرفت.
سامانه نرم افزاری جدید سازمان بنادر از طریق درگاه واحد خدمات الکترونیک درحالی عملیاتی و اجرایی شده است که این اقدام توسعه‌ای یکی از پروژه های مصوب هوشمند سازی بنادر در سال جاری و در راستای تقویت خدمات برخط پایدار بوده است.
از این پس کلیه کاربران و ذینفعان این سازمان می توانند با مراجعه به این سامانه و طی کردن فرایند ثبت نام دو مرحله ای، خدمات نرم افزاری مدنظر خود را درخواست دسترسی بدهند.
دسترسی کاربران و مخاطبان به سرویس های نرم افزاری جدید سازمان بنادر، پس از تایید ناظران سامانه ها، برقرار می شود.
در این راستا، کاربران با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و انتخاب کلمه عبور، کد تایید را از طریق تلفن همراه خود دریافت می کنند.
کلیه استفاده کنندگان از سامانه جامع دریایی( IMAS)، سامانه کنترل عملیات کانتینر( CSS)، سامانه مدیریت کالای متفرقه( GCOMS)، سامانه جامع دریانوردی و غیره می توانند ابتدا در سایت SP.PMO.IR ثبت نام کنند و براساس فایل راهنمای پیوست نسبت به به بهره گیری از سامانه ها اقدام نمایند.
بنا بر این گزارش؛ برای دریافت دستورالعمل نحوه استفاده از سامانه درگاه واحد خدمات الکترونیک سازمان بنادر و دریانوردی و خدمات ارزش افزوده این سازمان، اینجا را کلیک کنید .
۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۲۲:۲۹
تعداد بازدید : ۶۵۹