دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
 

اخبار

بوق کشتی های مستقر در بنادر غرب هرمزگان طنین‌انداز شد

بوق کشتی های مستقر در بنادر غرب هرمزگان طنین‌انداز شد
همزمان با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، رأس ساعت ۹:۳۳صبح امروز یک شنبه دوازدهم بهمن ماه، بوق کشتی ها و شناورهای مستقر در اسکله های بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان،"قاسم عسکری نسب"مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ملت بزرگ ایران اسلامی و جامعه دریایی و بندری گفت: نواخته شدن بوق کشتی ها که همه ساله به میمنت ورود بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی صورت می گیرد نمادی از فریاد عدالت خواهی، جشن و سرور ملت قهرمان و فجرآفرین ایران اسلامی است که پس از سال ها مبارزه و پایداری توانسته است کاخ استبداد رژیم منحوس پهلوی را فرو بریزد و ضمن رهایی از ظلم وستم آنان، طعم استقلال و آزادی را به معنای واقعی کلمه بچشد.

این مقام مسئول اضافه کرد: دهه فجر فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است، تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده‌ایم و بار دیگر پیمان ببندیم تا در راه تحقق اهداف والای رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری  با حفظ وحدت، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

گفتنی است؛ همزمان با به صدا درآمدن بوق کشتی ها و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، خودروهای یگان حفاظت و آتش نشانی نیز با به صدا در آوردن آژیر خود به رژه در سطح این مجتمع بندری پرداختند.

لازم به ذکر است، از دیگر برنامه های روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به منظور گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نصب بنر، ریسه بندی، نورپردازی، چراغانی و آذین بندی این مجتمع بندری می باشد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۱۶۴