دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
 

اخبار

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن را به تمامی بانوان مسلمانان جهان به ویژه بانوان فعال در صنعت حمل و نقل دریایی کشور و ساحل نشینان استان هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، در متن پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

تقارن سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام، همسر ولایت، شیر زن عرصه مقاومت و اسوه شجاعت حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها ) با میلاد فرزند صالحش، بت شکن زمان حضرت امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) و نام گذاری این روز به نام روز مادر، در حقیقت تجدید میثاقی است با ارزش‌ ها و آرمان های ناب دین مبین اسلام و تبیین ابعاد شخصیتی آن بزرگ بانوی جهان، که به خوبی در سیره حضرت فاطمه ( سلام الله علیها ) متجلی گشته است.

ولادت زهـرای اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش‌ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است.

دخت بزرگوار پیامبر رحمت حضرت محمدمصطفی (ص) که به حق ام‌ابیها نام گرفته‌اند، الگویی تمام عیار، شایسته و کامل برای زن مسلمان در تمامی دوران هستند و بانوان ایرانی با پیروی از شخصیت معظم آن بانوی مکرمه ثابت کرده‌اند که الگوی کاملی را برای همه عرصه‌های زندگی خود انتخاب کرده‌اند.

اینجانب، فرا رسیدن سالروز ولادت فرخنده و با سعادت اسوه عصمت و طهارت، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و همچنین سالروز تولد معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی بانوان مسلمانان جهان به ویژه مردم متدین و فهیم استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه و جامعه بزرگ دریایی و بندری تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۱۴۷