دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 

اخبار

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان‌ به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان‌ به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان طی پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت وروز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در متن پیام " قاسم عسکری نسب" چنین  آمده است:

فرارسیدن هفته دولت که مقارن است با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پر افتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستین از روحیه خدمتگزاری بی منت و خالصانه به مردم است.

 چهارم شهریورماه «روز کارمند»، یادآور ارزش نهادن به مجاهدت قشر عظیمی از جامعه و انسان های شایسته ایست که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخش مهم و اساسی اداره امور کشور را برعهده دارند و بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و سازمان ها زمینه‌ ساز توسعه و پیشرفت می باشد. 

بی‌شک در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال "تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " نامگذاری شد، فرصتی است برای مسئولان و مدیران تا با سرمشق قرار دادن ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و روش این شهدای بزرگوار، با وحدت و همدلی زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان عرصه کار و سرمایه و حمایت از تولید داخلی و همچنین گسترش روحیه امید و نشاط در جامعه در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد حوزه دریا و دریانوردی بویژه خانواده بزرگ بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۵۹