دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
 

اخبار

همزمان با نخستین روز از هفته دولت صورت گرفت؛

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا
به مناسبت هفته دولت و تجلیل از ایثارگری ها و جانفشانی های آزادگان، جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس،"قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به همراه معاونین این بندر ضمن حضور در منزل آزاده سرفراز موسی شریفی، با ایشان دیدار و ادای احترام نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، ، قاسم عسکری نسب ضمن دیدار با خانواده‌های جانبازان و ایثارگران، قدرشناسی و تکریم آزادگان، جانبازان و ایثارگران دوران شکوهمند دفاع مقدس را کمترین وظیفه مردم و مسئولین و موجب پاسداشت و ترویج فرهنگ حماسه و ایثار در بین نسل های آینده و مایه مباهات و افتخار دانست.

عسکری نسب با اشاره به اینکه هدف از این دیدارها تکریم این بزرگواران و ادای تکلیف نسبت به ایثار و از خودگذشتگی های آنان است افزود: این عزیزان حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و امروز قدردانی از آزادگان، جانبازان و ایثارگران و استمرار راه آنها، وظیفه ای ملی و همگانی است.

وی اظهار داشت: شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

گفتنی است، این مقام مسئول ضمن بیان عظمت و بزرگی کار بزرگی که شهدا و ایثارگران و جانبازان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس در جهت حفظ و ماندگاری انقلابمان انجام دادند، به صبر و ایستادگی خانواده های آنها که در نزد خدا دارای اجر و ثواب است اشاره و از این عزیزان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل نمودند.

۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۲۴
تعداد بازدید : ۳۶