شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
 

اخبار

مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با حضور رییس حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان و اعضای شورای معاونین این بندر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، "قاسم عسکری نسب" مدیر اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان ضمن تقدیر از زحمات سعید قاسمی مسئول حراست بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، از مسئول جدید این واحد خواست با بهره مندی از همه ظرفیتهای انسانی، سخت افرازی و نرم افزاری در جهت ارتقاء بیشتر این بندر و اهداف سازمان بنادر و دریانوردی گام بردارد.

عسکری نسب هدف از جابجایی ها را خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم و استفاده از افکار نو برای حل چالش ها و رسیدن به جایگاه بالاتر دانست و اظهار امیدواری نمود با تیم خوب و بسیار قوی که در بنادر غرب هرمزگان فعالیت دارند شاهد تحول و ارتقاء و پیشرفت در تمامی زمینه ها باشیم.

در ادامه رییس حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن تشریح گزارش عملکرد مثبت واحد حراست در طول مدت خدمت در بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، از مدیریت و کارکنان این بندر که در طول این مدت با واحد حراست اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان کمال همکاری را داشته اند تشکر و قدردانی نمود.

در پایان، از زحمات سعید قاسمی با اهدای لوح یادبود از طرف مدیریت و پرسنل بنادر غرب هرمزگان تقدیر و حکم انتصاب "علی سامان پور" مسئول جدید حراست بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از سوی مدیر کل حراست سازمان بنادر و دریانوردی نیز قرائت شد.

۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۱۳۹