سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
 

اخبار

حضور پرشور جامعه دریایی و بندری غرب هرمزگان در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور پرشور جامعه دریایی و بندری غرب هرمزگان در راهپیمایی روز جهانی قدس
کارکنان مومن و روزه دار اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و جامعه دریایی غرب هرمزگان به همراه ساحل نشینان ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه همگام با خیل عظیم ملت آزاده ایران اسلامی و مردم آزاده جهان با شرکت در راهپیمایی روز قدس به پیام امام راحل لبیک گفته و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند؛ چرا که روز قدس، فقط روز فلسطین نیست! روز قدس روز اسلام و حیات دوباره اسلام است.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان، معاونین و جمعی از پرسنل این بندر همراه با مردم غیور، ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه به منظور اعلام همبستگی با ملت های مستضعف و مظلوم جهان به خصوص مردم فلسطین امروز در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس و نماز جمعه حضور پیدا کردند.

پرسنل و مسئولین اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با حضور گسترده در این راهپیمایی شکوهمند و عزت‌ آفرین که از مسجد جامع بندرلنگه به سوی میدان 22 بهمن  این شهرستان برگزار شد با وجود دمای بیش از 30 درجه سانتی گراد و رطوبت بیش از ۵۰ درصد با مشت های گره کرده نشان دادند که آمادگی کامل برای هرنوع مقابله با مستکبران جهان به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی را دارند.

گفتنی است، فرا رسیدن روز جهانی قدس که یادگاری ارزشمند از رهبر کبیر انقلاب در پاسداشت آرمان فلسطین، مقاومت و تقویت روحیه جهاد و پایداری است، بار دیگر دلهای مسلمانان جهان را متوجه قدس شریف به عنوان نماد ایستادگی در برابر صهیونیسم جهانی به سرکردگی آمریکا می کند.

۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۱۷
تعداد بازدید : ۶۱