سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
 

اخبار

مراسم تجلیل از کارگران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در بنادر و دریانوردی بندرلنگه برگزار شد

مراسم تجلیل از کارگران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در بنادر و دریانوردی بندرلنگه برگزار شد
طی مراسمی ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر از زحمات نیروهای خدماتی و کارگران فعال در این بندر تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، "قاسم عسکری نسب"مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با تأکید براینکه همه افراد در جامعه که به یک نوع کار مشغولند کارگر محسوب می شوند، گفت: کارگران امروز پرچمدار عرصه تولید هستند و هرکس امروز احساس مسئولیت می کند باید از آنان حمایت کند.

عسکری نسب با اشاره به اینکه حمایت از جامعه کارگری و ارائه خدمات به این قشر زحمتکش در اولویت برنامه های بنادر و دریانوردی بندرلنگه قرار دارد گفت: کارگران ذخیره ها ومنابع این کشور هستند و ما باید این جهاد گران بزرگ عرصه خدمت را یاری کنیم و دستشان را ببوسیم چون موتور متحرکه پیشرفت این جامعه به دست این قشر از جامعه حرکت می کند.

وی افزود: کارگران کوشا و دلسوز، براستی گردن فرازان یک سرزمین هستند وعظمت و ارزش کارگران بر هیچ کس پوشیده نیست چرا که رشد هر کشور به دست کارگران و مرهون تلاش های آنان می باشد و افتخارات و رکوردهای بنادر غرب هرمزگان در سالهای اخیر نیز مهر تاییدی بر تلاش و ازخودگذشتگی کارگران خدوم این مجموعه می باشد که بدون زحمات شبانه روزی این عزیزان این مهم میسر نمی گردید.

مدیر بنادر غرب هرمزگان تصریح کرد: امیدوارم در این سال که به فرموده مقام معظم رهبری سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین است، تولید و حمایت از تولیدات در اولویت قرار گیرد و موانع  سر راه تولید برداشته شود و با توجه به توانمندی های داخلی و حمایت از کالاهای داخلی  رونق و شکوفایی اقتصادی بیش ازپیش صورت گیرد و همه باهم بتوانیم بیش از گذشته قدردان زحمات قشر زحمتکش جامعه باشیم.

گفتنی است، در این دیدار صمیمی مسئولین بنادر غرب هرمزگان از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات کارگران قرار گرفتند و در پایان این مراسم با اهدای  لوح تقدیر و هدایایی از کارگران نمونه شاغل در این بندر تجلیل بعمل آمد.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۴۷