یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
 

اخبار

مراسم تکریم و معارفه معاون امور اداری و مالی بنادر غرب استان هرمزگان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون امور اداری و مالی بنادر غرب استان هرمزگان برگزار شد
با حضور مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان، اعضای شورای معاونین و پرسنل این بندر، معاون امور اداری و مالی بنادر غرب استان هرمزگان تکریم و معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب استان هرمزگان، "مرتضی سالاری" مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله حسین آسن معاون امور اداری و مالی بنادر غرب استان هرمزگان، هدف از تغییرات مدیریتی را خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم و بهره گیری از اندیشه های نو در جهت رسیدن به جایگاه بالاتر دانست و ابراز امیدواری کرد، با وجود تیم خوب و بسیار قوی که در مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب استان هرمزگان فعالیت دارند، شاهد تحول و ارتقاء بیشتر در تمامی زمینه ها، سرمایه گذاری و خدمات این مجموعه باشیم.

در ادامه حسین آسن از مدیریت و کارکنان بنادر غرب استان هرمزگان که در طول این مدت در انجام امور محوله تلاشهای شایانی داشته اند و از هیچ کوششی فرو گزاری نکردند قدردانی نمود.

در پایان این نشست، از زحمات حسین آسن با اهدای لوح یادبود از طرف مدیریت و پرسنل بنادر غرب استان هرمزگان تقدیر و حکم انتصاب " وحید سوناز" سرپرست جدید امور اداری و مالی مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب استان هرمزگان نیز قرائت شد.

۱۸ آبان ۱۴۰۱ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۱۱۱