یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
 

اخبار

دیدار مدیرعامل سازمان بنادر با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان/ تقدیر از اقدامات خوب سازمان بنادر در توسعه رونق گردشگری دریایی/ خبرهای خوب سازمان بنادر ذهن ما در راستای کمک به مردم محروم منطقه آرام می‌کند

دیدار مدیرعامل سازمان بنادر با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان
علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با حضور در دفتر امام جمعه بندرعباس با نماینده ولی فقیه استان هرمزگان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با تاکید بر رونق گردشگری دریایی اظهار کرد: اقدامات خوبی در راستای توسعه رونق گردشگری دریایی در دوره جدید صورت گرفته است و بایستی هرچه بیشتر نسبت به توسعه گردشگری و تردد مسافرین توجه داشت تا اقتصاد مردم محلی را هرچه بیشتر رونق دهد.
وی با اشاره به لزوم گسترش پدافند غیرعامل در بنادر کشور توسعه سواحل مکران را مورد توجه قرار داد و گفت: قطعا با این عزمی که در استان وجود دارد و همچنین با نگاه ویژه‌ای که آقای صفایی در تهران دارد دل ما روشن است تا هرچه بیشتر توسعه سواحل مکران را در دستور کار قرار دهیم.
حجت الاسلام عبادی زاده ضمن تقدیر از عملکرد و تلاش‌های سازمان بنادر و دریانوردی برای توسعه استان هرمزگان بیان کرد: خبرهای خوب سازمان بنادر ذهن ما را در راستای کمک به مردم محروم منطقه آرام‌ می‌کند. 
وی ادامه داد: این کارهایی که صورت می‌گیرد ما را  هرچه بیشتر در جهت برطرف کردن بیکاری و فقر کمک می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به توسعه پدافند غیرعامل خطاب به مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ادامه داد: راه‌های سواحل مکران را تا می‌توانید باز کنید تا از بن بست خارج شده و ترانزیت تقویت شود.
صفایی مدیرعامل سازمان نیز ضمن اعلام گزارشی از اقدامات صورت سازمان بنادر در استان هرمزگان گفت: توسعه بنادر سیریک و جاسک را نیز در دستور کار قرار دارد و انشالله مشاوران طرح نهایی را ارائه می‌کنند تا هرچه بیشتر بتوانیم درجهت توسعه این بنادر اقدامات لازم را عملیاتی کنیم.
وی در خصوص آخرین اقدام سازمان بنادر برای رونق گردشگری دریایی نیز به فعال شدن خط مسافری دریایی به جزیره بوموسی برای دوبار هفته اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد: خط مسافری بندرلنگه به بوموسی نیز به زودی شروع به فعالیت کند.
۲۴ آبان ۱۴۰۱ ۱۵:۱۳
تعداد بازدید : ۳۵۵