چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت

پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت
مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) طی پیامی این جشن فرخنده و آغاز دهه کرامت را به همه هموطنان عزیز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب استان هرمزگان، مرتضی سالاری با اشاره به اینکه ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جهان است گفت: نامگذاری این روز عزیز به عنوان روز ملی دختران، فرصتی ارزشمند برای شناخت بهتر شخصیت این بانوی ارجمند و جایگاه معنوی ایشان در جهت رواج ابعاد وجودی آن حضرت در میان دختران و بانوان جامعه اسلامی است و بدون شک الگو برداری از آن شخصیت بزرگوار بهترین راه دستیابی دختران امروز و مادران فردای ایران اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.

این روز فرصت مناسبی برای گردآمدن حول شخصیت گرانقدر حضرت معصومه (س) به عنوان اسوه کامل اخلاق واخلاص است و برای دختران امروز که مادران فردای ایران اسلامی هستند و نقش بسیار حساسی در تعیین سرنوشت فرهنگی و فکری جامعه دارند، ضرورت ارائه الگویی نظیر حضرت معصومه (س) بیش از پیش اهمیت می‌یابد.

دهه کرامت ایام مبارک و پر برکتی است که عطر شمیم رضوی در فضای کشور طنین انداز خواهد شد و به واسطه میلاد انوار الهی فرصت نابی برای رواج سیره و فرهنگ اهل بیت (ع) فراهم خواهد آمد.

این دهه فرصت مغتنمی برای نشر و تعمیق فرهنگ کرامت است تا با آشنایی و بهره‌مندی از مشی و سیره ائمه هدی به ویژه امام هشتم شیعیان حضرت علی‌ ابن موسی‌الرضا (ع) و کریمه این خاندان حضرت فاطمه معصومه (س) جامعه‌ای سرشاراز خوبی‌ها و زیبایی‌ها داشته باشیم.

اینجانب، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت و میلاد مظهر عصمت و نجابت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر به تمامی دختران عفیف ایران اسلامی بویژه دختران و بانوان شاغل در بنادر و دریانوردی کشور بویژه غرب استان هرمزگان، آرزومندم به برکت این اسوه والای عفت و پاکدامنی و ولایتمداری، تک تک دختران ایران اسلامی با تأسی و الگوپذیری از آن حضرت در سایه توجهات خاصه حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهبری خردمندانه حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، در تمامی مراحل زندگی خویش، همواره پیروز و سرافراز باشند.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۲۱:۳۴
تعداد بازدید : ۱۶۰