چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

بمناسبت دهه کرامت صورت گرفت؛

تقدیر از کارگران نمونه در بنادر غرب استان هرمزگان

تقدیر از کارگران نمونه در بنادر غرب استان هرمزگان
بمناسبت دهه کرامت مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارگران مشغول در بنادر غرب استان هرمزگان طی مراسمی از کارگران نمونه این بندر تقدیر بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب استان هرمزگان، مرتضی سالاری تلاش های ارزشمند کارگران را سرمایه اصلی اقتصاد برشمرد و بر تجلیل از کارگران در محیط کار تاکید کرد و اظهار داشت: نیروی محرکه مدیریت بنادر غرب استان هرمزگان و اصولا هر سازمانی، نیروی انسانی است و ارج نهادن به خدمات این عزیزان ضامن حرکت رو به جلو، افزایش راندمان کاری، توسعه اقتصادی و صیانت از آن می شود.

وی با تاکید بر لزوم حفظ حقوق و احترام به کارگران افزود: هیچ تفاوتی بین نیرو‌های رسمی و کارگری وجود ندارد و خواسته‌ها تا جایی که مقدور بوده برآورده شده است چرا که قشر کارگری ستون فقرات اقتصاد و تولید است و کارگران بازوان زحمتکشی هستند که برای آبادانی کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

سالاری در پایان اضافه کرد: زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر و اثرگذار کارگران را ارج نهاده و وجود این عزیزان را مایه ی افتخار و مباهات کشور عزیزمان می دانیم و با وجود تلاش گران عزیزی همچون شما، ایران اسلامی برای همیشه سربلند و پیروز و در تمامی عرصه ها باقی و برقرار خواهد ماند؛ چرا که حیات، بالندگی و استقلال هر ملت مرهون کار، تلاش و مجاهدت های ارزشمند جامعه ی کارگری است.

گفتنی است، در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از کارگران نمونه بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۶
تعداد بازدید : ۱۵۵