چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

تخلیه و بارگیری ۳۳ میلیون تن کالا در بنادر ایران تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲/ عملیات کانتینری ۳۰۱ هزار TEU شد

تخلیه و بارگیری ۳۳ میلیون تن کالا در بنادر ایران تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲/ عملیات کانتینری ۳۰۱ هزار TEU شد
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان اردیبهشت سال جاری، معادل ۳۳ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۳۴۶ تن بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، میزان تخلیه کالاهای نفتی تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی معادل ۴ میلیون و ۱۶ هزار و ۶۲۳ تن، میزان تخلیه کالاهای غیرنفتی ۶ میلیون و ۷۴۶ هزار و ۲۲۵ تن و مجموع تخلیه کالاهای نفتی و غیرنفتی معادل ۱۰ میلیون و ۷۶۲ هزار و ۸۴۸ تن بود.
بارگیری کالاها
همچنین میزان بارگیری کالاهای نفتی در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی ۲ ماهه نخست سال جاری معادل ۱۱ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۷۸۶ تن، میزان بارگیری کالاهای غیرنفتی ۱۰ میلیون و ۹۵۹ هزار و ۷۱۲ تن و مجموع بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی معادل ۲۲ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۴۹۸ تن بوده است.
تخلیه‌ و بارگیری کالا
جمع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲، معادل ۱۵ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۴۰۹ تن و جمع تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۱۷ میلیون و ۷۰۵ هزار و ۹۳۷ تن بوده؛ همچنین مجموع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی در مدت مذکور معادل ۳۳ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۳۴۶ تن بوده است.
عملیات کانتینری
گفتنی است تخلیه و بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز طی ۲ ماهه سال جاری، معادل ۳۰۱ هزار و ۳۰۲ TEU بوده است.
۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۵۵
تعداد بازدید : ۲۵۶