چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

انتصاب مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در امور ایثارگران

علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی هادی سبحانی‌نیا را به سمت مشاور مدیرعامل این سازمان در امور ایثارگران منصوب کرد.
مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حکمی هادی سبحانی‌نیا را به سمت مشاور مدیرعامل این سازمان در امور ایثارگران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در حکم انتصاب علی اکبر صفایی؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خطاب به  هادی سبحانی نیا آمده است: نظر به تعهد و تجربیات ارزنده خدمتی و با توجه به تعلق جنابعالی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به عنوان «مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با استفاده از کلیه ظرفیت‌های قانونی، حداکثر توان خود را صرف ارائه خدمت مستمر و با کیفیت به یادگاران شهدا و جامعه ایثارگرا کرده و برای رفع مشکلات و پیگیری مسائل این قشر فداکار از هیچ کوششی فروگذار نکنید. توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت خالصانه به خانواده معظم شهیدان و ایثارگران از خداوند متعال مسئلت می کنم.

گفتنی است؛ هادی سبحانی نیا (ارومیان) با بیش از 20 سال سابقه کار اجرایی در وزارت راه وشهرسازی و سازمان بنادر و دریانودی دارای مدرک لیسانس مهندسی‌کامپیوتر،کارشناسی ارشدمدیریت کارآفرینی و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی نوآوری تکنولوژی و برادر دو شهید گرانقدر دفاع مقدس است .

مشاور وزیر و رئیس حوزه مشاوران جوان وزارت راه و ترابری ، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور پیگیری، نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در پیگیری مصوبات سفرهای استانی مقام معظم رهبری، هیأت دولت و وزیر راه و شهرسازی، رئیس دفتر پیگیری های ویژه وزارت راه و ترابری سابق و راه و شهرسازی و عضو شورای معاونین وزارت راه و ترابری سابق و راه و شهرسازی از جمله سوابق هادی سبحانی نیا است .

سبحانی نیا همچنین نماینده و ناظر معاون توسعه و تجهیز بنادر در مدیریت پروژه های سازمان بنادر و دریانوردی، رئیس کارگروه راهبری سامانه مدیریت پروژه (PMIS) سازمان بنادر و دریانوردی، مدیردفترمدیریت پروژه (pmo) و پیمان و رسیدگی سازمان بنادر ودریانوردی، دبیر کمیته وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی و رئیس اداره هماهنگی و نظارت سازمان بنادر و دریانوردی را در کارنامه خود دارد .

از جمله سوابق فرهنگی و اجتماعی وی نیز می توان به قاری قرآن و مدرس علوم قرآنی، معاون بازرسی مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و ترابری سابق و راه و شهرسازی، فرمانده پایگاه بسیج دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال و معاون بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات اشاره کرد .

 

۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۴۶۴
اخبار مرتبط
اخبار مرتبط
Loading