چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به شمیم پرچم بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) معطر شد

بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به شمیم پرچم بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) معطر شد
همزمان با دهه کرامت، خدام حرم مطهر امام رضا علیه السلام، حامل پرچم متبرک آستان قدس رضوی مهمان مدیریت بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان شدند و با ورود به بنادر و دریانوردی بندرلنگه فضای معنوی این بندر را آکنده از شمیم معطر حرم هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب استان هرمزگان، "مرتضی سالاری"مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان با اشاره به اینکه حضور خادمان آستان قدس رضوی افتخار و سعادت بزرگی برای بنادر غرب استان هرمزگان و مردم این شهرستان است اظهار داشت: استقبال باشکوه پرسنل این بندر و مردم این شهرستان از سفیران معنویت نشان از ولایتمداری و پایبندی به ولایت است.

سالاری افزود: مرقد مطهر امام رضا(ع) کانونی هویت ساز برای همه مسلمانان، خصوصا ایرانیان به شمار می رود به نحوی که بهترین شکل انسجام ملی و اتحاد عملی را می‌توان در برابر حرم آن امام همام مشاهده کرد؛ وحدت و قدرتی که در کمتر مکانی در این کشور اسلامی با این شکوه و عظمت به نمایش گذاشته شده است.

وی استقبال بی نظیر پرسنل بنادر و دریانوردی بندرلنگه و مردم این شهرستان از خادمان حرم رضوی و پرچم امام رضا(ع) را نشان از ابراز محبت مردم به اهل بیت(ع) دانست و افزود: پرسنل این بندر و مردمان مؤمن و ولایتمدار شهرستان بندرلنگه، شور و علاقه قلبی خود را نسبت به آقا امام رضا(ع) نشان دادند که امیدوارم مورد لطف و عنایت خورشید هشتم قرار بگیرد.

در ادامه حجهَ الاسلام و المسلمین چاووشی مسئول امور فرهنگی بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان گفت: حضرت امام رضا (علیه السلام) مانند دیگر پیشوایان معصوم (علیه السلام) به زیور فضایل اخلاقی و کمالات نفسانی آراسته و از هر گونه زشتی و پلیدی و رذایل اخلاقی به دور و در این راه گفتار و رفتارش الگو سرمشق دیگران بود.

چاووشی با بیان اینکه خادمان آستان قدس رضوی حامل نور، معرفت و برکت هستند، گفت: حضور خادمان امام مهربانی‌ها عطر وجود گل محمدی را در جامعه گسترانده و فضای جامعه را معطر می‌کند.

گفتنی است، خادمین حرم حضرت امام رضا (ع) با گرداندن پرچم سبز گنبد طلای هشتمین خورشید آسمان معرفت، پرسنل بنادر و دریانوردی بندرلنگه را به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها بردند و ارادتمندان اهل بیت(ع) بوسه‌های عشق و وفاداری و ارادت به خاندان عصمت و طهارت بر این پرچم سبز زده و به آن‌ امام (ع) سلام کردند.

۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۶:۵۸
تعداد بازدید : ۲۰۶