چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 

اخبار

بازدید معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان

بازدید معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان
حسن بیک محمدلو عضو هیئت عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی و به همراه کلیه مدیران کل ستادی معاونت یاد شده ضمن بازدید از بخش های مختلف بنادر و دریانوردی بندرلنگه به عنوان پایتخت ترانزیت خودروی کشور با سرمایه گذاری، توانمندی و پروژه های انجام شده و در دست اجرا و طرح توسعه این بندر از نزدیک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب استان هرمزگان، "مرتضی سالاری" مدیر بنادر و دریانوردی غرب استان هرمزگان ضمن عرض خیر مقدم به فعالیتهای صورت گرفته در این بندر و استعدادها و ظرفیتهای موجود در بنادر غرب استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: با توجه به موقعیت و اهمیت این بندر در بین بنادر کشور باید نگاه ویژه‌ای به کارکنان این مجموعه صورت پذیرد تا انگیزه آنان برای پیشبرد اهداف سازمانی افزایش یابد.

سالاری در ادامه با اشاره به نقش بندرلنگه در راستای تکالیف محوله از بعد مسوولیت‌های اجتماعی، ارتقا سطح امکانات و رفاهیات برای همکاران و مردم شهرستان را خواستار شد.

در ادامه " حسن بیک محمدلو" عضو هیئت عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی نیز طی سخنانی به تشریح سیاست های کلان سازمان بنادر پرداخت و در خصوص پیگیری خواسته ها و محقق شدن بخش هایی از مطالبات جامعه دریایی و بندری غرب استان هرمزگان که دارای قابلیت اجرایی هستند، قول مساعد داد.

بیک محمدلو اضافه کرد: باید با بهره‌گیری از ظرفیت موجود در این بندر، زمینه ایجاد بستری مناسب برای جذب سرمایه‌گذار را فراهم آوریم تا شاهد رشد شتابنده و پیشرفت‌ هرچه بیشتر این منطقه باشیم.  

۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۵۹
تعداد بازدید : ۲۱۴